Dřevostavby D.E.E.D.

Dřevostavby D.E.E.D.

Dřevostavby od firmy D.E.E.D.  jsou po architektonické stránce velmi tvárné a přizpůsobivé potřebám moderního bydlení. Poskytují velkoryse prostorné místnosti díky dobře navržené konstrukční skladbě stěn. Oproti domům stavěným klasickým způsobem, mají obvodové stěny menší tloušťku a proto užitná plocha v dřevostavbě může být až o 10% větší.

Dřevo jako stavební materiál vykazuje vynikající stavebně technické vlastnosti. Vysušené dřevo je lehké, a přitom je velice pevné a pružné. Certifikovaná dřevěná konstrukce domů D.E.E.D. je vyplněná lehkými a účinnými izolačními materiály. Obvodové a příčkové stěny i stropní panely mají tedy relativně malou hmotnost a dovolují mnohem více volnosti při navrhování Vašeho rodinného domu na míru.

Provádíme dřevostavby dvěma způsoby. Můžete si vybrat, zda Vám postavíme nízkoenergetický dům nebo pasivní dům. Obě varianty provádíme ve vysokém standardu kvality. Dodržujeme přísně všechny technologické postupy během výroby, montáže a provádění všech řemeslných prací až po dokončení rodinného domu na klíč.

Konstrukční systémy montovaných domů nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb D.E.E.D. vychází z dlouholetého, ověřeného a certifikovaného vývoje výstavby rodinných domů v Německu, ale i v dalších vyspělých evropských zemích. Výroba našich dřevostaveb je průběžně kontrolována spolkem RAL Deutches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e.V. a Výzkumným vývojovým ústavem dřevařským, Praha.

prohlédněte si inspirační katalog
Všechny dřevostavby lze jednoduše upravit dle vašich přání a požadavků
zobrazit inspirační katalog