Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nízkoenergetické montované domy D.E.E.D. jsou ideální volbou řešení pro ty z Vás, kdo hledáte kvalitního dodavatele Vašeho rodinného domu a především dáváte přednost komfortnímu zdravému způsobu bydlení s nízkými náklady na vytápění.

Naše nízkoenergetické domy mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Součinitel prostupu tepla obvodové stěny U = 0,14 W / m2.K. Což se vyrovnává parametrům obvodové stěny pasivních domů.

Skladba stěn používá konstrukční a izolační materiály v několika vrstvách. Tyto materiály mají mimo jiné i výborné akustické vlastnosti. Proto Vám poskytují naše domy tolik vytoužený klid bez hlasitých rušivých zvuků z venku.

Naše nízkoenergetické domy jsou navrženy z materiálů, které poskytují velmi kvalitní klimatické podmínky pro bydlení.

Dáváte přednost variantě provedení s difúzně uzavřenou konstrukcí STANDARD PLUS nebo difúzně otevřenou konstrukcí BIOTECH WOODSystem ® ? Z obou konstrukčních systémů Vám dokážeme vytvořit rodinný dům, který Vám poskytne zdravé bydlení a splní Vaše požadavky na vysokou užitnou hodnotu a dlouhou životnost Vašeho nového rodinného domu.

 

STANDARD PLUS

page_view_inspire_title
page_view_isnpire_title_small
page_view_inspire_btn