Pasivní domy

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pasivní montované domy D.E.E.D. jsou variantou vysoce komfortního bydlení bez téměř žádných nákladů na vytápění a uspokojí i nejnáročnějšího stavebníka.

Námi vyvinutý konstrukční systém pro pasivní domy je řešen s velkým důrazem na zdravý komfort bydlení. Všechny použité materiály splňují náročné požadavky na tepelně izolační vlastnosti a na zdravotní nezávadnost. Součinitel prostupu tepla obvodové stěny U = 0,12-0,13 W / m2.K.

Konstrukční systém je navržený tak, aby neomezoval i ty nejnáročnější požadavky stavebníků na atypické architektonicky složité prvky. Pasivní dům Vám postavíme podle individuálního návrhu Vašeho architekta. Ale také můžete svěřit návrh pasivního domu našim odborníkům, kteří rozumí principům výstavby pasivních domů a dokáží sladit Vaše představy o bydlení s technologickými možnostmi, které se na trhu nabízejí.

Pro Váš pasivní dům navrhneme vhodné technologické řešení využití přírodních zdrojů energií. Doporučíme Vám vhodné kvalitní spotřebiče pro Vaši novou domácnost. Představíme Vám další moderní technologie, které vhodně doplňují Váš požadovaný komfort bydlení.

 

STANDARD PLUS – PASIV

page_view_inspire_title
page_view_isnpire_title_small
page_view_inspire_btn