Výhody dřevostaveb

Výhody dřevostaveb

Rychlá stavba domu – Celý dům je předvyroben v krytých temperovaných halách během několika málo dnů a následně je smontován na Vašem pozemku po jednotlivých částech. Za tři měsíce od zahájení montáže je Váš dům kompletně dokončený, uklizený a připravený k nastěhování.

Okamžité zhodnocení investic – Rychlou výstavbou domu ve velmi krátkém časovém úseku zajistíte i rychlé čerpání hypotéky, či jinak Vámi naspořených investic. Bez okolků a velmi promptně proměníte své finance ve vysněnou realitu.

Tepelně izolační vlastnosti – Dřevostavba má nízké náklady na vytápění díky nízké tepelné ztrátě. Dřevostavba výrazně pomáhá k rychlé návratnosti investic do moderních účinných technologií na energeticky úsporné vytápění.

Akustický komfort – Dřevostavba je díky vrstvení a proložení konstrukcí minerální izolací velmi dobře zvukově izolována od okolního prostředí. Komfort z hlediska akustiky je zajištěn i ve vnitřním prostředí. Ochranu místností před hlukem lze upravit dle Vašich představ.

Variabilita, flexibilita – Už při navrhování Vašeho domu velmi rychle zjistíte jak snadno proveditelné jsou individuální úpravy půdorysu. S ohledem na Váš pozemek, na Vaše představy o uspořádání, na vybavení domu technologiemi atd.

Prostor – Přesvědčte se v některém z našich  realizovaných domů, kolik prostoru uvnitř nabízí dřevostavba i když zvenčí dům není přehnaně veliký. Budete mile překvapeni.

Mikroklima – Materiály používané pro výrobu našich dřevostaveb udržují klimaticky příznivé prostředí. Pobyt uvnitř domu je příjemný a pokud dodržíte zásady správného větrání, poskytne Vám dřevostavba vysoký komfort bydlení.

Dřevo tradiční stavební materiál – Domy ze dřeva staví lidé už odedávna. Dřevo je v našich zeměpisných šířkách snadno dostupné a o dlouhé životnosti domů ze dřeva se můžete sami přesvědčit. Kolik dřevěných domů starších 100 i více roků jste již mohli vidět v horských a podhorských oblastech?

prohlédněte si inspirační katalog
Všechny dřevostavby lze jednoduše upravit dle vašich přání a požadavků
zobrazit inspirační katalog