Proces výstavby

Proces výstavby

Dřevostavby montované domy D.E.E.D. jsou továrními výrobky. Celý proces od projektových příprav přes výrobu a následnou montáž je certifikován a všechny postupy jsou průběžně přísně kontrolovány. Díky tomu máte u nás garantovanou stálou kvalitu provádění výroby, montáže a dokončovacích prací bez ohledu na roční období.

PROCES MONTÁŽE DŘEVOSTAVBY

Montáž dřevostavby provádíme na připravenou základovou desku. Pomocí jeřábu skládáme jednotlivé dílce přesně na své místo. Používáme speciální kotvící materiál a i ten má předem dané místo ve spoji. Proto se nám vyplácí dodržovat výrobu i montáž s přesností na milimetry. Tuto práci provádí odborní pracovníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prováděním montáží dřevostaveb. Celý dům je zkompletovaný a pod střechou v průběhu pěti dnů od zahájení montáže.

Následují další řemeslné práce přesně v rozsahu uvedeném ve stavebním popisu a ve smlouvě. Po dokončení všech prací probíhá řádný úklid celého domu a okolí staveniště.

Do tří měsíců od zahájení montáže Vašeho nového rodinného domu Vám předáme klíče, seznámíme Vás se všemi instalovanými technologiemi, s údržbou Vašeho domu a pokyny ke správnému užívání domu. Pak už je jen na Vás, kdy se nastěhujete.

Sledujte naše webové stránky, kde Vás informujeme o právě probíhajících stavbách a dohodněte si s námi termín prohlídky jak provádíme stavbu domu v různých fázích.

 

POSTUP VÝSTAVBY INDIVIDUÁLNÍHO BUNGALOVU

PŘEDÁNÍM DOMU TO PRO NÁS NEKONČÍ

Na nový rodinný dům máte od nás záruku 30 let na vlastní konstrukci domu. Další záruční doby jsou dle garancí našich dodavatelů. Jsme s Vámi v kontaktu a připraveni Vám bezodkladně odstranit (vyskytne-li se) jakoukoliv záruční vadu a pomoci  s Vámi vyřešit cokoliv se stavbou spojené.

prohlédněte si inspirační katalog
Všechny dřevostavby lze jednoduše upravit dle vašich přání a požadavků
zobrazit inspirační katalog