Pasivní domy

Pasivní montované domy D.E.E.D. jsou variantou vysoce komfortního bydlení bez téměř žádných nákladů na vytápění a uspokojí i nejnáročnějšího stavebníka.

Námi vyvinutý konstrukční systém pro pasivní domy je řešen s velkým důrazem na zdravý komfort bydlení. Všechny použité materiály splňují náročné požadavky na tepelně izolační vlastnosti a na zdravotní nezávadnost. Součinitel prostupu tepla obvodové stěny U = 0,12-0,13 W / m2.K.

Konstrukční systém je navržený tak, aby neomezoval i ty nejnáročnější požadavky stavebníků na atypické architektonicky složité prvky. Pasivní dům Vám postavíme podle individuálního návrhu Vašeho architekta. Ale také můžete svěřit návrh pasivního domu našim odborníkům, kteří rozumí principům výstavby pasivních domů a dokáží sladit Vaše představy o bydlení s technologickými možnostmi, které se na trhu nabízejí.

Pro Váš pasivní dům navrhneme vhodné technologické řešení využití přírodních zdrojů energií. Doporučíme Vám vhodné kvalitní spotřebiče pro Vaši novou domácnost. Představíme Vám další moderní technologie, které vhodně doplňují Váš požadovaný komfort bydlení.

 

STANDARD PLUS – PASIV

prohlédněte si inspirační katalog
Všechny dřevostavby lze jednoduše upravit dle vašich přání a požadavků
zobrazit inspirační katalog